Cart

Cart

Sebahattin ASLAN

IAAF ONLINE SANAT & ANTİKA FUARI

Sanatın dijital ortamda  önemli buluşma noktası olan ’’İAAF ONLINE Sanat ve Antika Eseri Alışveriş Sitesi’’nde sanata ve sanat eserine dair ne varsa en iyiler, en yeniler teknolojinin gücüyle zamanın ve sanatın değerini bilen siz sanatseverlere keyif dolu alışveriş imkanı sunuyor. Beğendiğiniz eserleri, eserin sahibinden direk siz alıyorsunuz.

Türkiye’nin öncüsü ’’İAAF ONLINE Sanat ve Antika Alışveriş Sitesi’’  SANATSEVERLERİ bekliyor.

İNTERNETTEN ONLINE GELENEKSEL KLASİK SANAT ESERİ SATIN ALMAK

Geleneksel Sanat Eserlerine ulaşmak ve satın almak internetten İAAF ONLINE’da çok kolay.

Geleneksel sanatlarımızdan olan Tezhip, Ebru, Çini, Hat, Minyatür eserlerini  ve sanatçılarını online ortamda sanatseverlerle buluşturan ‘İAAF ONLINE PLATFORMU’nda www.iaafistanbul.com/urun-kategori/sanat/geleneksel-sanat-classic-art/ bölümünü ziyaret ettiğinizde, Usta Tezhip, Çini, Ebru, Hat ve Minyatür Sanatçılarının eserlerini satın alabilir, onlarla internetten tanışma imkanı bulabilir ve eserlerini satın alabilirsiniz.

İAAF ONLINE, Geleneksel Sanatlarımızı tanıtmak, yaşatmak, gelişmesine katkıda bulunmak için geleneksel sanatlara gönül verenleri bir çatı altında buluşturmayı hedeflemiştir.

Sanatseverlerin göstermiş oldukları yoğun ilgi bizleri oldukça mutlu etmiştir. Yurtdışından da birçok  ziyaretçi sitemize ilgi göstermektedir. İAAF ONLINE olarak Geleneksel Sanatlarımıza sahip çıkmayı görev sayıyoruz ve tüm sanatseverleri bekliyoruz.

EnglishTurkish