Cart

Cart

IAAF ONLINE SANATÇI DANIŞMANLIĞI (İOSD)

Eserlerinizi Türkiye’nin önde gelen küratör, profesör veya sanatçılarına yorumlatmak ister misiniz? Geleceğe yönelik nasıl bir yol izleyeceğinizi biliyor musunuz? Sanat ortamı içinde varlık göstermek, ulusal ve uluslararası projelerde nasıl yer alınacağını biliyor musunuz?

Günlerce emek verdiğiniz çalışmalarınızda neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı hepsi kendi alanında tanınmış sanat uzmanı olan sanat danışmanlarımızdan öğrenebilir, onlarını bilgi birikimi ve tecrübelerinden faydalanarak sanat hayatınızın akışını değiştirebilirsiniz. Her yıl sanat okullarından binlerce kişinin mezun olduğunu ve bu kişilerin sanat ortamına girdiğini düşündüğümüzde bireysel çıkışların zor olduğu ve profesyonel danışmanlığa ihtiyaç duydukları ortada olan bir gerçektir.

Kendinizi geliştirmek, içinizdeki yeteneği ortaya çıkartmak, eksiklerinizi tespit etmek için belirleyeceğiniz randevu saatinde uzman kişilerle sosyal medya üzerinden atölyenize ziyarete gelmiş gibi görüşme yapabilme imkânı yakalamak için acele edin.

 

                                                 

       DENİZHAN  ÖZER                                                                          PROF. DR. GÜLTEN İMAMOĞLU                                  

 

NASIL YAPACAKSINIZ :

Paket 1 – Görüşme süresi 15 dakika olup ücreti 150 TL + KDV’dir.

Paket 2 – Görüşme süresi 30 dakika olup ücreti 300 TL + KDV’dir.

Danışma paketini satın alarak randevunuzu hemen yaptırabilirsiniz. Hayatını sanata adamış, ulusal ve uluslararası alanda tanınmış danışmanlarımızın bilgi birikimleri ve tecrübelerinden faydalanarak sanat hayatınızı çok daha iyi bir boyuta taşıyıp gelişim sürecinize hız kazandırabilirsiniz

 

GÖRÜŞME ŞEKLİ : İnstagram  üzerinden veya  Messenger üzerinden görüntülü olarak yapılacaktır. Görüşme saatinde sessiz , internetin sorunsuz çektiği bir ortam, not almak için kağıt kalem ve eser görsellerinizin hazır olması dikkat etmeniz gereken konulardır. Görüşme 15 veya 30 dakika sürecektir ve sürenin bitiminde otomatik olarak sonlanacaktır.

15 Dakikalık Paket için Tıklayınız.

30 Dakikalık Paket için Tıklayınız.

EnglishTurkish