IAAF İSTANBUL BAŞVURU FORMU

IAAF İSTANBUL BAŞVURLARI

Şubat  2020’de düzenlenecek  İstanbul  Sanat ve Antika Fuarı’nın başvuruları başlamıştır.

Fuar Komitesi, başvuruları İncelemeye  Eylül  2019’dan itibaren başlayacak .Ve  IAAF İSTANBUL  fuar Katılımcıları  Ekim sonunda yapılacak lansmanla basına duyurulacak.

IAAF İSTANBUL BAŞVURU FORMU

IAAF İSTANBUL  Sanat ve Antika Fuarına başvurunuzu tamamlamak için lütfen aşağıdaki formu doldurun:

1.  Bu form IAAF İSTANBUL  Sanat ve Antika Fuarı’na katılmak isteyen tüm galeriler ve şirketler tarafından doldurulmalıdır. Fuar bireysel katılıma kapalıdır.

2. İade edilmeyen zorunlu başvuru ücretinizi 150  Euro + KDV. Başvurunuz kabul edilirse , bu ücretin 100 Euro su  standınızın kirasına mahsup edilir Lütfen, başvurunuzun bu ücret ödemeden kabul edilmeyeceğini unutmayın.

Ödeme bilgileri;

Seçim Komitesi, ekim başında açıklanan nihai katılımcı listesiyle 15 Haziran 2019’dan itibaren başvuruları gözden geçirmek ve ana fuar standlarını tahsis etmek için toplanacak.

  Katılmak İstediğiniz Fuarı Seçiniz

  Galeri Adı (*)

  Yetkili Adı Soyadı (*)

  Adres (*)

  Ülke

  Posta Kodu

  Telefon

  Cep Telefon

  Web Site

  Galerinizde Ağırlıklı Olarak Sergilenen

  Modern SanatÇağdaş SanatKlasik SanatHepsi

  Lütfen IAAF Fuarı’na katılmayı düşündüğünüz sanatçıları listeleyiniz

  Sanatçı 1

  Sanatçı 2

  Sanatçı 3

  Sanatçı 4

  Sanatçı 5

  Sanatçı 6

  Sanatçı 7

  Sanatçı 8

  Sanatçı 9

  Sanatçı 10

  Stand Tercihi
  Lütfen tercih edilen bir stand büyüklüğü belirtin. Fuar yönetim ekibimiz tercihinizi yerine getirmek için elinden geleni yapacaktır, ancak tercih edilen yerleşim boyutunu garanti edemez. Zemin Katta 12m² ile 55m² arasında ve Asma Katta 12m² ile 55m² arasında değişmektedir.

  Talep ettiğiniz Stand Boyutu:

  Galerinizin Tarihçesi
  Galerinizin kısa bir tarihçesini, düzenli olarak katıldığı diğer sanat fuarlarının ayrıntılarını ve başvurunuzla ilgili teklif ettiğiniz sanatçılar hakkında destekleyici bilgiler sunmak için lütfen aşağıdaki alanı kullanın.

  Resim - 1 :

  Resim - 2 :

  Resim - 3 :

  KVKK Katılımcı Taahhütname Metni’ni okudum, anladım. KVKK Katılımcı Taahhütname Metni’ndeki maddelere uyacağımı kabul ve beyan ediyorum.