Cart

Cart

Hüseyin ASLAN

IAAF ONLINE SANAT & SERGİ PLATFORMU

İAAF ONLİNE  SANAT ESERİ ANTİKA , MÜCEVHER ,SAAT VE ANTİKA ARAÇ  SATIŞ PLATFORMU

Gelişen teknoloji ile birlikte online işlemlerin sağladığı  kolaylıklar   hayatımıza yoğun bir şekilde girdi.

İaaf Online platform Galeriler , Antikacılar ve sanatçılar için sağladığı büyük kolaylıklarla önemli fırsatları barındırmaktadır.

ONLİNE YAĞLI BOYA TABLO VE SANAT ESERİ SATIŞI

İAAF ONLİNE PLATFORM katılan galeriler için sanatçılarının tüm eserlerini sergilerini binlerce sanat severe ulaştırabilecekleri  online olarak yağlı boya tablo ,akrilik  tablo , online olarak heykel ,online olarak tezhip , hat eserleri  satışı  yapabileceklerdir.

İAAF ONLİNE  PLATFORMA katılan sanatçılar online sanat eseri satışının yanı sıra Kendilerini galeriler,

Koleksiyoner ve sanat severlere tanıtma şansı yakalayacaklardır.

ONLINE ATİKA  SATIŞI

Antika koleksiyonerleri için bulunmaz bir fırsat olacaktır. Peşinde olduları antika objeleri bulma antikacıları sayfalarını ziyaret etme onlarla telefon üzerinden tanışma  kolaylığını yaşayacaklar.

ONLINE MÜCEVHER SATIŞI

Antika olmuş veya antika görünümlü mücevherler meraklı ları için bulunmaz bir olanaklar sunmaktadır.

ONLINE ANTİKA OTOMOBİL SATIŞI

İAAF ONLINE inter aktif bir online sanat eseri satış platformu  olması eser sahipleri ile whatsap üzerinden başlayan iletişim telefonla devam etmekte ve yeni dostluklar, işbirlikleri kurulmaktadır.

Binlerce sanat eserini online ortamda bir araya getiren İAAF ONLINE PLATFORM internet üzerinden online tablo alabileceğiniz sanatçı ile sanat eseri hakkında konuşabileceğiniz önemli bir buluşma noktasıdır.

İAAF İSTANBUL SANAT VE ANTİKA FUARI ve BAAF BODRUM SANAT VE ANTİKA FUAR’larının  sinerjisi

İle binlerce sanat ve antika severe internet üzerinden online olarak  sanatçılar galeriler , antika otomobil ve mücevherlere ulaşmak için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Tüm sanat ve antika severleri İAAF ONLINE SANAT VE ANTİKA PLATFORMU ziyaret edebilirisiniz.

İNTERNETTEN TABLOLARIMI KENDİM NASIL SATARIM

İnternetten online ortamda tablolarınızı heykellerinizi komisyon ödemeden kendi telefonunuzdaki whatsapp hattından satabileceğiniz tek online sanat eseri satış platformu iaaf online platform dur. İAAF online platforma üye olarak eserlerinizi satmaya başlayabilirsiniz. İaaf online platforma kayıt olarak sadece satış yapmakla kalmaz galeriler, koleksiyoner’lerede eserlerinizi gösterme  isminizi duyurma imkanı yakalamış olursunuz.

İaaf Online platforma üye olmak için hemen üyelik sayfasını ziyaret edin.

EnglishTurkish